filial

Amaliyot boshqarmasi

100047, Toshkent shahri, Mirobod tumani, Amir Temur shoh ko'chasi, 4-uy,

tel: +998 71 230-77-77
faks: +998 71 237-47-10

e-mail: operu@aloqabank.uz

 

Mirobod filiali

100060, Toshkent shahri, Mirobod tumani, Nukus ko'chasi, 22-uy,

tel: 998 (71) 255-80-08,

faks: 998 (71) 255-51-59,

e-mail: mirobod@aloqabank.uz

 

Qo'qon filiali

150702, Farg`ona viloyati, Qo'qon shahri, Turkiston ko'chasi, 1-uy,

tel: +998 73 543-33-55, faks: +998 73 543-33-55,

e-mail: quqon@aloqabank.uz

 

Andijon filiali

710011, Andijon viloyati, Andijon shahri, Paxtakor ko'chasi, 11-uy,

tel: +998 74 227-85-35,
faks: +998 74 227-85-35,

e-mail: andijon@aloqabank.uz

 

Buxoro filiali

705014, Buxoro viloyati, Buxoro shahri, K. Murtazoyev ko'chasi, 6а-uy,

tel: +998 65 223-27-44,
faks: +998 65 223-23-54,

e-mail: buxoro@aloqabank.uz

 

Qashqadaryo filiali

730000, Qashqadaryo viloyati, Qarshi shahri, O`zbekiston ko'chasi, 47-uy,

tel: +998 75 223-07-77,
faks: +998 75 223-07-77,

e-mail: qarshi@aloqabank.uz

 

Navoiy filiali

210600, Navoiy viloyati, Karmana tumani, Yangi ariq QFY,

tel: +998436 539-99-99
faks: +998436 532-27-09

e-mail: navoi@aloqabank.uz  

 

Namangan filiali

160103, Namangan viloyati, Namangan shahri, To'raqo'rg'on ko'chasi, 75-uy,

tel: +998 69 233-29-46
faks: +998 69 233-29-46

e-mail: namangan@aloqabank.uz

 

Qoraqalpog'iston filiali

230100, Qoraqolpog`iston Respublikasi, Nukus shahri, Do'stlik guzari, 102-uy, e-mail: nukus@aloqabank.uz

tel: +998 61 222-03-18
faks: +998 61 222-03-20

e-mail: nukus@aloqabank.uz

 

Samarqand filiali

140100, Samarqand viloyati, Samarqand shahri, Bo'stonsaroy ko'chasi, 36-uy,

tel: +998 66 231-10-00
faks: +998 66 231-59-00

 e-mail: samarqand@aloqabank.uz

 

Surxondaryo filiali

190110, Surxondaryo viloyati, Termiz shahri, Alisher Navoiy ko'chasi, 9a-uy,

tel: +998 76 224-12-94
faks: +998 76 224-26-62

e-mail: termiz@aloqabank.uz

 

Xorazm filiali 

220100, Xorazm viloyati, Urganch shahri, Al-Xorazmiy shohko'chasi, 106-uy,

tel: +998 62 228-82-01,
faks: +998 62 224-82-08,

e-mail: xorazm@aloqabank.uz

 

Farg`ona filiali

150100, Farg`ona viloyati, Farg`ona shahri, Burxoniddin Marg'inoniy ko'chasi, 69A-uy,

tel: +998 73 244-44-55
faks: +998 73 244-44-55,

e-mail: fargona@aloqabank.uz

 

Jizzax filiali

130100, Jizzax viloyati, Jizzax shahri, Sh. Rashidov ko'chasi, 6-uy,

tel: +998 72 226-64-04,
faks: +998 72 226-64-04,

e-mail: jizzax@aloqabank.uz

Sayt materiallaridan to`liq yoki qisman foydalanilganda veb-sayt www.aloqabank.uz manzili ko`rsatilishi shart.