Ofis va Bankomatlar
Qidirmoq
Irisbekova Kammuna Narinbayevnа
Lavozimi Bank Boshqaruvi Raisi Irisbekova Kammuna Narinbayevnа
Raxmatov Xasan O'tkirovich
Lavozimi Bank Boshqaruvi Raisi o’rinbosari Raxmatov Xasan O'tkirovich
Qurbonov Alisher Samadovich
Lavozimi Bank Boshqaruvi Raisi o’rinbosari Qurbonov Alisher Samadovich
Nasretdinova Nasiba Irkinovna
Lavozimi Bank Boshqaruvi Raisi o’rinbosari Nasretdinova Nasiba Irkinovna
Maxkamov Farrux Murodovich
Lavozimi Bank Boshqaruvi Raisi o’rinbosari Maxkamov Farrux Murodovich
Po'latov Umid Shuxratovich
Lavozimi Buxgalteriya hisobi va hisoboti departamenti direktori-Bosh buxgalter Po'latov Umid Shuxratovich
Tursunov Oltiboy Umirzakovich
Lavozimi Korporativ biznes rahbari Tursunov Oltiboy Umirzakovich
Lavozimi O'zbekiston Respublikasi Axborot texnologiyalarini va kommunikatsiyalarini rivojlantirish vaziri Shermatov Sh. X.
Lavozimi Jismoniy shaxs Umarov O.M.
Lavozimi “O’zbektelekom” AK Bosh direktori Xasanov N.N.
Lavozimi “Elektromagnit moslashuv markazi” DUK Boshlig’i Mansurov R. P.
Lavozimi O’zbekiston Respublikasi Iqtisodiy taraqqiyot va kambag’allikni qisqartirish vazirligini Boshqarma boshlig'i Shagazatov M.F.
Lavozimi “Nano Lizing Kompaniyasi” MChJ Bosh direktori Yuldashev F. T.
Lavozimi O’zbekiston Respublikasi Tiklanish va taraqqiyot jamg’armasi bosh buxgalteri Xaytmetov R. M.
Lavozimi O’zbekiston Respublikasi Moliya vazirligi Davlat banklarini isloh qilishni muvofiqlashtirish bo'lim boshlig'i o'rinbosari Nuritdinova N.N.
Lavozimi Aloqa xodimlari kasaba uyushmasi qo'mitasi Respublika kengashi raisi Ishanxodjaev A. A.

Irisbekova Kammuna Narinbayevna (Boshqaruv Raisi)

Boshqarma boshlig‘i:

Turayev Shavkat Abduzoirovich

tel: 233-87-30

e-mail: Shavkat.Turayev@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Bank bo’linmalarini auditorlik tekshiruvidan o’tkazish.

Departament direktori:

Xolmuradov Akmal Tolmasovich

tel: 71 232-83-61

e-mail: Akmal.Kholmuradov@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Yuridik shaxslarni milliy valyutada kreditlashni amalga oshirish va monitoring qilish.

Xizmat boshlig’i v.b;

Saparniyazov Aziz Nukusbaevich

tel: 71 230-77-77

e-mail: Aziz.Saparniyazov@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Bank faoliyatining huquqiy asoslarini ta’minlash.

Departement direktori v.b:

Umarkulova Ziyoda Maxmudjanovna

tel: 71 232-83-76

e-mail: Ziyoda.Umarkulova@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Bank xodimlari hisobini yuritish, joylashtirish, ma’lumotlarini tayyorlash, hamda bankni malakali xodimlar bilan ta’minlash.

Xizmat boshlig‘i:

Nabiyev Umidjon Boboqulovich

tel: 71 233-87-30

e-mail: Umidjon.Nabiyev@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Jinoiy faoliyat va terrorizmni moliyalashtirishdan olingan daromadlarni legallashtirishga qarshi kurashish hamda bank operatsiyalari ustidan ichki nazoratni ta’minlash

Department direktori:

Muqumov Orifjon Abduroziqovich

tel: 71 232-83-64

e-mail: Orifjon.Mukumov@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Bankning strategik boshqarish tizimida xatarlarni boshqarish orqali bankning zarar ko'rishini minimallashtirish.

Departament direktori:

Tursunov Oltiboy Umirzakovich

tel: 71 230-77-77

e-mail: Oltiboy.Tursunov@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Mijozlarga xizmat ko'rsatish va bank brendini ommalashtirishga qaratilgan vazifalarni bajarish

Xizmat boshlig‘i:

Nabiyev Umidjon Boboqulovich

tel: 71 232-83-62

e-mail: Umidjon.Nabiyev@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Jinoiy faoliyat va terrorizmni moliyalashtirishdan olingan daromadlarni legallashtirishga qarshi kurashish hamda bank operatsiyalari ustidan ichki nazoratni ta’minlash.

Devonxona mudiri:

Xakimova Nigora Abralovna

tel: 232-83-71

e-mail: Nigora.Xakimova@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Hujjatlar aylanishini hamda vazifalarni bajarilishini ta’minlash.

Xizmat boshlig‘i:

Usmonov Shuhrat Sobirjonovich

tel: 71 232-83-70

e-mail: Shuxrat.Usmonov@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Bankka yuklatilgan vazifalarni muvaffaqiyatli bajarish maqsadida uning xodimlariga kerakli shart sharoitlarni yaratish va ta’minlash.

Markaz boshlig’i:

Shodiyev Shuxrat Karomatovich

tel: 232-47-15

e-mail:Shukhrat.Shodiev@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Bank xodimlari malakasini oshirish.

Xizmat boshlig’i:

Ibraximov Ibraximjon Otanazarovich

tel: 232-83-67

e-mail: Ibraximjon.Ibraximov@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Bankning Korporativ boshqaruv va qimmatli qog`ozlar sohasida faoliyatini muvofiqlashtirish va ta`minlash.

Xizmat boshlig’i:

Umarov Javlon Ilxamovich

tel: 71 232-83-16

e-mail: Javlon.Umarov@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Axborot va ichki xavfsizlikni ta'minlash.

Departament direktori:

Isaeva Komila Alisherovna

tel: 232-83-53

e-mail: Komila.Isaeva@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Bank mijozlariga chakana xizmatlarni ko'rsatish.

Department direktori:

G‘aybulloyev Suxrob Odil o‘g‘li

tel: 71 232-83-14

e-mail: Suxrob.Gaybulloyev@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Bankning turli yo'nalishlardagi iqtisodiy holatini tahlil qilish.

Departament direktori:

Turgunov Abror Kadirovich

tel: 71 232-83-65

e-mail: Abror.Turg'unov@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Bank amalga oshirayotgan pul muomalasi va kassa amaliyotlari ishlarini O’zbekiston Respublikasi Qonunlari va Markaziy bankning me’yoriy hujjatlariga asosan tashkil etilishi va rioya qilinishini ta’minlash.

Boshqarma boshlig’i:

Xo’djaniyazov O’tkir Yusupovich

tel: 71 232-83-20

e-mail: Utkir.Xodjaniyazov@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Bankning xalqaro moliya tashkilotlari bilan o'zaro aloqalarini yuritadi.

Departement direktori v.b:

Maksudova Saida Sakiyevna

tel: 71 232-83-62

e-mail: Saida.Maksudova@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Bank faoliyati metodologik asoslarini ishlab chiqish.

Department direktori v.b:

Ergashev Sardor G’anisherovich

tel: 71 232-83-64

e-mail: Sardor.Irgashev@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Xaridlarni amalga oshirish uchun buyurtmachilarni yig'ish, qayta ishlash va umumlashtirish.

Markaz boshlig’i:

Saliev Ziyodulla Patxillaevich

tel: 71 230-77-77

e-mail: Ziyodulla.Saliev@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Bankning protsessing markazi faoliyatini yuritish.

Markaz boshlig’i:

Vakant

tel: 71 230-77-77

e-mail:


Funksiyalari:

Avtomatlashtirilgan bank tizimlarining zamonaviy strukturalari va bank xizmatlari bilan tanishib borish; Zamonaviy bank xizmatlarini avtomatlashtirilgan bank timlarida aks ettirish ustida izlanishlar olib borish;

Markaz boshlig’i:

Yusupov Javlonbek O’rinbaevich

tel: 71 230-77-77

e-mail: Javlon.Yusupov@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Boshqarma boshlig’i:

Selxonov Baxodir Shonazarovich

tel: 71 232-83-61

e-mail: Baxodir.Selxonov@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Bo’lim boshlig’i:

Yunusova Zuxra Akbarovna

tel: 71 230-77-77

e-mail: Zukhra.Yunusova@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Bank axborot va yangiliklarini ommaga yoritib qilish.

Boshqarma boshlig’i:

Mirzabekov Atabek Alibekovich

tel: 71 230-77-77

e-mail: Atabek.Mirzabekov@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Bo’lim boshilig’i:

Axmedova Moxira Shogdorovna

tel: 71 230-77-77

e-mail: Zukhra.Yunusova@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Boshqarma boshlig’i:

Xaqberdiev Azamat Muahammadovich

tel: 71 232-83-61

e-mail: Azamat.Xaqberdiyev@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Boshqarma boshlig’i:

Sharipov Shamshod Shoimovich

tel: 71 232-83-15

e-mail: Shamshod.Sharipov@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Markaz boshlig’i:

Kulliev Istam Yangimurodovich

tel: 71 232-83-14

e-mail: Istam.Qulliyev@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Bankning yuqori likvidlilik va maqbul darajadagi xatarlar chegarasidan chiqmagan holda barqaror va o'sib boruvchi daromad olishga imkon berish yo'nalishida tahlillarni amalga oshirish va tavsiyalar berish.

Boshqarma boshlig’i:

Polvonov Asrorjon Abdulxaevich

tel: 71 232-83-53

e-mail: Asrorjon.Polvonov@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Bankning hamkorlik loyihalarini moliyalashtirish va boshqarish bo'yicha dasturlarni ishlab chiqish hamda uning amalga oshirilishini nazorat qilish.

Department direktori:

Karshiev Akbar Xoljuaevich

tel: 71 232-83-64

e-mail: Akbar.Karshiyev@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Muammoli qarzdorliklar yuzaga kelishini oldini olish maqsadida bankning hududiy kompleks xizmat ko'rsatish markazlari tomonidan ajratilgan kreditlarni o'z vaqtida undirish va nazorat qilish.

Markaz direktori:

Kirgizbaev Alisher Dastonovich

tel: 71 232-83-72

e-mail: Alisher.Kirgizbaev@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Boshqarma boshlig’i:

Xayrutdinov Asrorxon Akmalovich

tel: 71 232-83-69

e-mail: Asrorxon.Xayrutdinov@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Raxmatov Xasan O'tkirovich (Boshqaruv Raisi o`rinbosari)

Departament direktori:

Turgunov Abror Kadirovich

tel: 71 232-83-65

e-mail: Abror.Turg'unov@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Bank amalga oshirayotgan pul muomalasi va kassa amaliyotlari ishlarini O’zbekiston Respublikasi Qonunlari va Markaziy bankning me’yoriy hujjatlariga asosan tashkil etilishi va rioya qilinishini ta’minlash.

Departament direktori:

Rasulov Abduraxmon Muratovich

tel: 71 232-83-20

e-mail: Abduraxmon.Rasulov@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Mahalliy va chet el banklari-korrespondentlar va moliyaviy institutlar bilan bankning aloqalarini tashkillashtirish va koordinatsiya qilish, hamkorlikni rivojlantirish.

Departament direktori:

Temirov Navruz Rustamovich

tel: 71 232-83-64

e-mail: Navruz.Temirov@aloqabank.uz


Funksiyalari:

Bankning rivojlanish strategiyasiga muvofiq bank aktivlari va majburiyatlarini boshqarish va tizimli tahlilini ta’minlash.

Nasretdinova Nasiba Irkinovna (Boshqaruv Raisi o`rinbosari)

Departament direktori - Bosh buxgalter:

Po’latov Umid Shuxratovich

tel: 233-51-09

e-mail:Umid.Pulatov@aloqabank.uz


Functions:

Iqtisodiy hamda to‘g‘ri nazorat yuritish asosida moliyaviy nazoratni ta’minlaydigan siyosat, standartlar va jarayonlarni o‘rnatish.

Maxkamov Farrux Murodovich (Boshqaruv Raisi o`rinbosari)

Markaz boshlig’i:

Raximov Aziz Naimovich

tel: 71 232-83-72

e-mail:Aziz.Raximov@aloqabank.uz


Functions:

Bank faoliyatini ta'minlovchi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari va tizimlarini qo'llab-quvvatlash va rivojlantirish.

“O’zbekiston Respublikasi Тiklanish va Тaraqqiyot Jamg’armasi 77,2%
Axborot-kommunikasiya texnologiyalarini rivojlantirish jamg’armasi 7,9%
O'zbekiston Respublikasi Moliya vazirlig 5,7%
“Elektromagnit moslashuv markazi” DUK 2,6%
"O’zbektelekom” AK 2,3%
“Alskom” sug’urta kompaniyasi 1,0%
Toshkent Axborot Texnologiyalari Universiteti 0,8%
MCHJ "MEHNAT PIVO" 0,6%
"Radioaloqa, radioeshittirishlar va televideniye markazi" DUK 0,3%
Agrofirma «MEHNAT» 0,3%
MCHJ "INLEKS" 0,2%
“O’zbekiston pochtasi” aksiyadorlik kompaniyasi 0,2%
“Matbuot tarqatuvchi” aksiyadorlik kompaniyasi 0,1%
O`zbekiston milliy teleradiokompaniyasi (O’zMTRK) 0,1%

Axborot markazi

beta-versiya